Programos aprašymas

Žaismingos skaitmeninės priemonės mokymui(si)

Registracija negalima

Lektorius: Laimonas Tamošiūnas
Kurso kodas: 25NK21
Dalyvio mokestis: 32 €

Nuotolinio mokymo dalyvių atsiliepimai (2021 m. pavasario mokymai)

  • Patiko, kad lengvai ir suprantamai išdėstyta programa.

  • Viskas nauja. Labai daug geros informacijos.

  • Labai struktūrizuotai, žingsnis po žingsnio, aiškiai pateikta medžiaga.

  • Naudingos programėlės, suprantamai paaiškinta, mokymasis laisvu laiku.

 

Ar norite kurti žaidimus, skaitmenines metodines priemones, bet neturite laiko išmokti? Kurti žaidimus „Budelis su šokolado plytele“, „Žodžio paieška labirinte“, „Anagramos“, „Nuliukai ir kryžiukai“, „Kryžiažodžiai“, „Rungtynės“, „Atminties kortelės“, „Viktorinos klausimai“ ir testus „Quiz“ smagu, o žaisti juos interaktyvioje aplinkoje bus dar smagiau. Norėdami surinkti kuo daugiau taškų arba įveikti užduotį ar testą, per kuo trumpesnį laiką, ugdytiniai net nepastebės, kaip įsisavins mokomąją medžiagą. Juk tai NUOSTABU! Toks mūsų tikslas! Naudodamiesi programėlėmis, kursime interaktyvias skaitmenines metodines priemones mokymui(si).Tai padarysime nesugaišdami daug brangaus laiko – per keletą minučių. Tereikia įkelti norimus žodžius, klausimus ir atsakymus, suporuoti ir programėlės pavers įkeltą turinį smagiais interaktyviais žaidimais.

Žaismingų skaitmeninių bloknotų kūrimas – tai dar vienas puikus būdas organizuoti pamokas ir dalytis žiniomis bei idėjomis su įvairaus amžiaus ugdytiniais. Žaismingų bloknotų pagalba pateiksime metodinę medžiagą pamokoms. Įrašysime/įklijuosime tekstą, jį papuošime įmantriais šriftais, pridėsime paveikslėlių ar nuotraukų, įkelsime vaizdo įrašus ar muziką iš interneto, ar net įrašysime savo balsą tiesiogiai įgarsindami puslapių medžiagą. Parinksime bloknoto foną, bei savo idėjoms išreikšti, naudosime figūras, piktogramas, rodykles ir populiariuosius „Emoji“ šypsniukus. Piešime naudojant rašiklio įrankius. Nesiseka piešti? Nesijaudinkime! Paprasčiausiai pradėjus piešti norimą objektą, dirbtinis intelektas mums pasiūlys įvairias iliustracijas – iš tūkstančio profesionaliai nupieštų bibliotekos figūrų ir gausime gerą priešinį, ką norėjome pavaizduoti. Paprasta ir efektyvu. Linksma ir naudinga. Ugdytiniams taip pat bus smagu kurti žaismingus bloknotus, su savo istorijomis arba pamokų temomis. Programa padės įveikti savo kūrybiškumo kelią.

Sukurtos skaitmeninės metodinės priemonės veiks: kompiuteriuose, planšetėse, mobiliuosiuose įrenginiuose, taip pat ir interaktyvioje lentoje. Ugdytiniai jomis galės naudotis klasėje ir namie. Programėlėmis bei žaidimų, testų ir bloknotų kūrimo įrankiais bus galima naudotis ir po kursų.

Kursas tinka ikimokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo įvairių dalykų mokytojams, spec. pedagogams ir logopedams.

Programos trukmė 40 valandų.

VšĮ „Švietimo tinklas“ organizuojamų nuotolinių kvalifikacinių mokymų privalumai

Patogumas. Nuotolinio renginio metu dalyvis mokosi jam patogiu laiku. Dalyvis turi prieigą prie medžiagos visą parą, kiekvieną dieną nuotolinio renginio laikotarpiu.

Pagalba. Nuotolinio renginio dalyviams suteikiamos lektorių konsultacijos nuotoliniu būdu.

Skaitmeninė medžiaga. Nuotolinio renginio metu dalyvis gali laisvai, bet kada atsisiųsti mokymo(si) medžiagą, ją kartoti.

Gerosios patirties sklaida. Nuotolinio renginio metu mokytojai dalinasi patirtimi, sukurtu skaitmeniniu turiniu.

Pažymėjimas. Visiems, baigusiems nuotolinius mokymus, asmeniniu el.paštu išsiunčiamas kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas.

Finansinė nauda. Nėra kelionės išlaidų, nepertraukiama pagrindinė veikla. Visi kvalifikacijos tobulinimo renginiai vyksta tik nuotoliniu būdu taikant skaitmenines technologijas.

* Penkiems ir daugiau mokytojų dalyvausiančių tame pačiame nuotoliniame mokyme taikome 5 proc. nuolaidą.

Kada vyks šis kursas?