(+370) 686 36858

Programos aprašymas

Žaismingų metodinių priemonių kūrimas

Registracija negalima

Lektorius: Laimonas Tamošiūnas
Kurso kodas: 07NK17
Dalyvio mokestis: € 28

Kurso dalyvių apklausos rezultatai (atlikta 2016 m. pavasarį)

zaismingu2016p
  • Informatyvūs, naudinga informacija apie naujas programas, kurias galima bus pritaikyti tiesioginiame darbe.
  • Gali drąsiai klysti- visada bus draugiškai patarta. Puikus dėstytojas !
  • Smagu buvo kurti žaismingas ugdymo priemones. Sukurta knygelė ir skaidrės grupės vaikams labai patiko. Tai puiki ir aiški pažintinė priemonė.
  • Labai tiksliai paaiškinta medžiaga.
  • Aiškiai išdėstyta metodinė medžiaga, gali mokytis patogiu sau laiku, klausti, bendrauti, dalintis, pasisemti idėjų.
  • Sužinojau apie nemokamas programėles, kurias galėsiu tiesiogiai panaudoti savo darbe. 
  • Šiuose kursuose patiko, kad jie nėra toki „sausi“, kaip dauguma seminarų ir gautas žinias gali išmėginti praktiškai ir po to toliau aktyviai naudoti savo veikloje.

2015-2016 m. kurso dalyvių geriausieji darbai

Įdomūs intuityvių įrankių rinkiniai, leidžiantys sukurti vaikams žaismingas metodines priemones. Įvaldę šias nesudėtingas programas, galėsite pvz.: sukurti spalvingą abėcėlę su paveikslėliais, perteikti iliustruotą pasaką, sudėlioti vaikų piešinius, pateikti mįsles, įvairius pamokymus, paruošti kūrybinio rašymo pamokų planus, skaičių, skiemenų, žodžių ar rašto mokymą ir sukurti kitokias užduotis bei metodines priemones. Priemonių kūrimui galėsite panaudoti begalę programos paveikslėlių, veikėjų, mitologinių gyvūnų, scenų (fonui), simbolių bei kitos grafikos arba įkelti savo paveikslėlius, piešinius iš kompiuterio. Kursų metu kursime skaitmenines metodines priemones, jas publikuosime ir dalinsimės tarpusavyje – bus smagu!

Kursų medžiaga skirta darželių auklėtojams, ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams, bei spec. pedagogams ir logopedams.

Kada vyks šis kursas?