(+370) 686 36858

Programos aprašymas

Interaktyvūs pristatymai – kokybiškų pamokų pagrindas

Registracija negalima

Lektorius: Laimonas Tamošiūnas
Kurso kodas: 07NK18
Dalyvio mokestis: € 32

Kurso dalyvių apklausos rezultatai (atlikta 2017 m. rudenį)

  • Labai aiškiai paruošta metodinė medžiaga. Puikiai parinktos programos inovatyviai, šiuolaikiškai pamokai. Įdomu mokytojui ir mokiniui. Motyvuojančios lektoriaus pastabos.
  • Viskas. Nauja, įdomu. Dirbant kilo azartas padaryti kuo daugiau ir įdomiau. Kelias kursų temas panaudojau pamokose. Mokiniams patiko kitoks pamokų pateikimo būdas.
  • Labai geros ir nesudėtingos programos.
  • Puiki metodinė medžiaga, operatyvus bendravimas.
  • Labai išsamus aprašymas kaip naudotis internetiniais pristatymais. Vertimas į lietuvių kalbą. Naudingas paveikslėlių ir nuotraukų apimties mažinimas.
  • Patinka pati forma, tai, kad gali mokytis sau patogiu laiku. Medžiagos pateikimo įvairovė, konkretumas, dėstytojo geranoriškumas, bendravimas, gebėjimas motyvuoti veiklai.

24 valandų nuotolinis kursas

Tai atrinktos geriausios iš geriausių 4 naujos programos interaktyviems pristatymams kurti ir papildomi dalykai, praplėsiantys IT akiratį.

Interaktyvių įrankių pagalba paverskite savo pamokas realiu gyvenimu ir pasimėgaudami pateikite mokiniams informaciją. Pamokos kokybė garantuota! Mokiniai liks sužavėti ir lengvai įsimins šias pamokas bei užduotis su žaismingais animaciniais vaizdais, o mintyse kartos „Tai buvo nuostabu!“.

Naujausios priemonės internete mums, kurie nori daugiau nei PowerPoint – gauti rezultatai dinamiški, elegantiški, patrauklūs, žaismingi ir originalūs.

Vizija – išlaisvinti nuo laiko mokytis ir paruošti pristatymą taip, kad būtų galima gerai praleisti laiką jį žiūrint ir studijuojant. Ši vizija ne tik mokiniams, bet ir mokytojams, ruošiantiems pristatymus.

Tikslas – įdedant kuo mažiau pastangų sukurti kokybiškus interaktyvius pristatymus. Mums labai padės jau paruošti animuoti šablonai, dizainas, veikėjai, siūlomos temos ir patogūs įrankiai. Programinė įranga paruošta taip, kad atlieka didelę darbo dalį pati, todėl bus lengva dirbti. Darbas ir navigacija yra paprasti, nesudėtingi ir greit perprantami. Noras valdyti naujausias technologijas ir gauti rezultatai valdo stipriau, ir kliūtys įveikiamos greičiau. Pristatymai bus pasiekiami iš bet kurios pasaulio vietos, todėl labai patogu jais naudotis. Kursų metu įgysime nemažai patirties bei pasisemsime idėjų iš kolegų sukurtų pristatymų.

  • Šios programos puikiai tinka naudojant interaktyvias lentas, multimediją, kompiuterių klasę, asmeninius kompiuterius, planšetes ir mobiliuosius įrenginius.
  • Kursas skirtas ikimokyklinio ugdymo, spec. pedagogams ir logopedams, pradinio ir pagrindinio ugdymo bei įvairių dalykų mokytojams.

Programos nemokamos internete, jų nereikės diegti.

VšĮ „Švietimo tinklas“ organizuojamų nuotolinių kvalifikacinių kursų privalumai

Finansinis privalumas. Nėra kelionės išlaidų.

Patogumas. Nereikia derinti su darbo grafiku. Nuotoliniame kurse dalyvis mokosi patogiu jam laiku.

Efektyvumas. Nuotolinio kurso dalyvis gali laisvai, bet kada pasiimti kurso medžiagą, kartoti.

Naudingumas. Visiems, baigusiems nuotolinius kursus, asmeniniu el.paštu išsiunčiamas kvalifikacinis pažymėjimas.

Kada vyks šis kursas?