(+370) 686 36858

Programos aprašymas

Interaktyvių ir animuotų mokymo priemonių kūrimas (programos trukmė 20 val.)

Registracija negalima

Lektorius: Laimonas Tamošiūnas
Dalyvio mokestis: € 28

Kurso dalyvių apklausos rezultatai (atlikta 2016 m. pavasarį)

animacija2015p
 • Patiko aiškiai ir suprantamai pateikta medžiaga, programėlės, kurias tikrai panaudosiu darbe. Atsiskaitymo užduotys sudarė galimybę realiai išmokti naudotis programėlėmis, pamatyti kolegų darbus, pasimokyti iš jų. Labai gera patirtis. Labai patiko ir tai, kad pats kurso dėstytojas pateikia savo darbų pavyzdžius.
 • Visos temos, nes jos buvo man naujos.
 • Gerai parengta teorinė medžiaga. Malonus bendravimas žinutėmis.
 • Patiko, kad medžiaga buvo išdėstyta labai išsamiai ir buvo galima viską atlikti savarankiškai.
 • Patiko tai, kad mokant nuotoliniu būdu, privalai pats viską nuodugniai išsiaiškinti. Tuomet kitą kartą sukurti priemonę bus nebesunku.
 • Pirmiausia tai labai metodiškai ir aiškiai paruošti mokymosi vadovėliai. Kurso vadovas mokantis paskatinti ir motyvuoti. Puikios programos leidžiančios smagiai ir įdomiai sukurti pristatymą ar viktoriną. Jau išbandžiau vaikams labai patiko.

Kursas tinka ikimokyklinio ugdymo, spec. pedagogams ir logopedams, pradinio ir pagrindinio ugdymo įvairių dalykų mokytojams.

Kurso dalyvių geriausieji darbai

 • Interaktyvios kortelės – Puikus mokymo ir mokymosi metodas. Veiksmingas būdas įsiminti informaciją, patogus priėjimas nuolatiniam mokymuisi bet kurioje pasaulio vietoje. Kortelės yra dviejų tipų: klausimas ir atsakymas. Į korteles galime įkelti paveikslėlius, kurie pagyvins mokymąsi bei pagerins įsiminimą. Mokymosi procesas galimas 6 būdais:
   

  • Kortelių apžvalga, įsiminimas.
  • 2 skirtingi mokymosi būdai – klausimų uždavimas ir atsakymų įrašymas.
  • Testas. Po testo iškart matomas įvertinimas raide ir procentais (mokytojui testo taisyti nereikia).
  • 2 skirtingi mokymosi būdai – žaidimai. Jie kaip desertas – lenktyniavimas kas surinks daugiau taškų labai „užkabina“ tiek mokinius, tiek mokytojus.

Kortelių paruošimas trunka 5-15 minučių ir NUOSTABI pamoka garantuota! Kitą pamoką mokiniai klausia, ar šiandien mokysimės iš kortelių?!
Visi rezultatai (tiek mokymosi, tiek testo ir žaidimų) matomi iškart po atsakymų pateikimo. Tai labai veiksminga. Visus mokymosi būdus galima atlikti daug kartų. Su kortelėmis taip pat lengvai galima dirbti, mokytis mobiliojo ryšio įrenginiuose bei planšetėse. Tad jei turite šiek tiek laisvo laiko, galite nuolat peržiūrinėti savo korteles ir būsite užtikrinti, kad jums išliks daugiau informacijos. Taip pat yra daug kitų būdų, kaip išnaudoti interaktyvių kortelių pranašumą. Pavyzdžiui, jūs galite atsisiųsti ir dalintis savo kortelėmis su kolegomis, mokiniais ir t.t. Nėra jokių apribojimų, kurkite ir dalinkitės kiek norite kartų!

 • Interaktyvių viktorinų kūrimas naudojant „YouTube“ vaizdo įrašus. Žaismingu video klausimų ir atsakymų metodu, galima sužadinti didžiulį norą įgyti žinių, surinkti kuo daugiau taškų ir laimėti prieš draugą, kolegą, atsakant tiksliau į video klausimus, bei surenkat atitinkamai daugiau taškų. Video filmukas bus sustabdytas jūsų nustatytu laiku ir užduotas jūsų sugalvotas klausimas. Šis žaismingas mokymo(si) metodas padeda greičiau įsiminti informaciją ir stiprina mokinių motyvaciją, bei žingeidumą.
 • Prezi. Tie, kurie žino Prezi, gali sutikti, kad tai yra viena iš geriausių interneto programų kurti pristatymams, nes gauti rezultatai yra interaktyvūs, elegantiški, patrauklūs ir originalūs. Gautą rezultatą tarsi galima paliesti ir pačiupinėti. Kursime animuotus, dinamiškus, elegantiškus, patrauklius, originalius bei efektingus pristatymus ir juos publikuosime internete. Tai virtuali interaktyvi lenta internete, kurioje galime transformuoti pristatymus, monologus į pokalbius ir sudaryti puikias sąlygas, kad kiti galėtų pamatyti, suprasti ir geriau prisiminti idėjas.

Programos nemokamos internete, jų nereikės diegti.

Šios programos puikiai tinka naudojant: multimediją, kompiuterių klasę, interaktyvias lentas arba asmeninius kompiuterius, planšetes ir mobiliuosius įrenginius.

VšĮ „Švietimo tinklas“ organizuojamų nuotolinių kvalifikacinių kursų privalumai

Finansinis privalumas. Nėra kelionės išlaidų.

Patogumas. Nereikia derinti su darbo grafiku. Nuotoliniame kurse dalyvis mokosi patogiu jam laiku.

Efektyvumas. Nuotolinio kurso dalyvis gali laisvai, bet kada pasiimti kurso medžiagą, kartoti.

Naudingumas. Visiems, baigusiems nuotolinius kursus, asmeniniu el.paštu išsiunčiamas kvalifikacinis pažymėjimas.

 Patvirtintas 2018 m. nuotolinių kvalifikacijos tobulinimo kursų tvarkaraštis.

Kada vyks šis kursas?