(+370) 686 36858

Programos aprašymas

Darbo segtuvo kaip pažangos matavimo priemonės panaudojimas vyresniųjų klasių mokinių tiksliųjų ir gamtos mokslų pamokose

Registracija negalima

Lektorius: Kristina Karčauskienė

Programa „Darbo segtuvo kaip pažangos matavimo priemonės panaudojimas vyresniųjų klasių mokinių tiksliųjų ir gamtos mokslų pamokose“ yra skirta bendrojo ugdymo mokyklų tiksliųjų ir gamtos mokslų mokytojams. Šis kursas padės įvertinti kasdien mokinių naudojamų darbo priemonių efektyvumą ir panaudojimo galimybes.

Mokytojai skaitys literatūros šaltinius ir rašys refleksiją apie mokinių įsivertinimo ir įvertinimo, pažangos stebėjimo svarbą ir metodus. Programos metu bus tobulinama mokytojų vertinimo, ugdymo turinio organizavimo kompetencija. Įvykdę programą dalyviai gebės tobulinti savo, kaip gamtos ar tiksliųjų mokslų mokytojo, veiklą.

Kurso metu mokytojai gaus naudingos informacijos apie vertinimo ir įsivertinimo būdus, kaip juos organizuoti. Taip pat bus pateikti argumentai, pagrindžiantys naudojamų įsivertinimo ir vertinimo būdų naudą ir praktinę pusę.

Mokytojai taip pat sudarys savo pavyzdinį darbo segtuvą, kuriuos galės naudotis pamokų metu, demonstruodami mokiniams pažangos matavimo būdus.

Tikimasi, kad po skurso mokytojai galės pergalvoti ir pasverti savo vertinimo kriterijų adekvatumą ir palengvinti mokinių pažangos stebėjimą.

VšĮ „Švietimo tinklas“ organizuojamų nuotolinių kvalifikacinių kursų privalumai

Finansinis privalumas. Nėra kelionės išlaidų.

Patogumas. Nereikia derinti su darbo grafiku. Nuotoliniame kurse dalyvis mokosi patogiu jam laiku.

Efektyvumas. Nuotolinio kurso dalyvis gali laisvai, bet kada pasiimti kurso medžiagą, kartoti.

Naudingumas. Visiems, baigusiems nuotolinius kursus, asmeniniu el.paštu išsiunčiamas kvalifikacinis pažymėjimas.

Kada vyks šis kursas?